Inna – klinika piękna w Krakowie

Salon INNA klinika piękna jest zlokalizowany w Krakowie – https://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html przy ulicy Senatorskiej 24a. Znajduje się on niedaleko Zamku Królewskiego na Wawelu, więc dojazd do niego jest bardzo prosty. Na przykład z Galerii Krakowskiej do tego salonu dojedziemy w 15 minut. Wystarczy, że na początku skierujemy się ulicą Pawią na północ w kierunku ulicy świętego Rafała Kalinowskiego. Następnie na rozwidleniu musimy trzymać się lewej strony i konieczne jest, abyśmy wjechali w aleje Juliusza Słowackiego, dalej kontynuujemy wzdłuż alei Adama Mickiewicza, a później wzdłuż alei Zygmunta Krasińskiego. Potem skręcamy w prawo w ulicę Rotmistrza Zbigniewa Dunin – Wąsowicza. Na końcu pojedziemy ulicą Senatorską, a miejsce docelowe będzie znajdowało się po lewej stronie.

Salon INNA  jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Salon proponuje również możliwość dopasowania godzin do indywidualnych potrzeb klienta. W jego ofercie znajdziemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, depilacji laserowej, makijażu permanentnego, pielęgnacji twarzy, pielęgnacji okolic oczu, pielęgnacji ciała oraz stóp i dłoni.

W skład medycyny estetycznej wchodzi mezoterapia igłowa. Stosuje się ją w leczeniu wielu przypadków takich jak na przykład : przebarwienia, łojotok, wypadanie włosów, cellulit, łysienie a nawet jest używana w profilaktyce przeciw starzeniu. Jest to zabieg, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i jest on bezbolesny. Efekty po takim zabiegu utrzymują się nawet rok, a zdarza się, że dłużej.

Salon INNA zajmuje się także powiększaniem ust. Zabieg ten jest wykonywany za pomocą wypełniacza – usieciowanego kwasu hialuronowego. Podaje się go za pomocą igły do czerwieni wargowej. Zabieg jest odczuwany jako bolesny i nieprzyjemny. Salon INNA  wykonuje także makijaż permanentny brwi, oczu oraz ust. Taki makijaż utrzymuje się od roku do pięciu lat, w zależności od szybkości regeneracji naszego naskórka i intensywności wykorzystanych pigmentów.

Salon specjalizuje się również w peelingu kawitacyjnym – http://www.wikipedia.pl, oczyszczaniu manualnym twarzy, zabiegach na bazie kwasów, mikrodermabrazji diamentowej a także zabiegach PHYRIS i elektrokoagulacji. W salonie można zrobić sobie manicure i pedicure. Proponuje on  także usługi z zakresu mezoterapii bezigłowej.

3 thoughts on “Inna – klinika piękna w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>